Kde hledat bydlení a spolubydlení? Poradíme!

Spolubydlení

Sehnat bydlení se může zdát jako fuška, ale pokud víte, kde hledat, není to vlastně vůbec nic složitého! V následujícím článku vám poradíme, jak postupovat!

chcispolubydlící

Ať už se stěhujete do nového města za prací nebo jste byli úspěšně přijati na novou školu, určitě vám v hlavě vyvstává otázka: „Kde složím hlavu?“.

Sociální sítě hýbou světem

Využijte dosahů tolik oblíbených sociálních sítí. Vytvořte poutavý příspěvek, který čtenáře zaujme na první pohled. Dejte na vědomí, že hledáte byt, v jaké lokalitě, případně jak velký.

Kromě Facebooku také nezapomínejte na sílu Instagramu či Twitteru! Instagram vám navíc díky stories umožňuje oslovit sledující mnohem účinnějším a osobnějším způsobem.

Hledejte také ve skupinách na Facebooku, které se specializují na bydlení a spolubydlení. Může tam na vás vyskočit opravdu hezké bydlení za rozumnou cenu. Důležité je však rychle reagovat – často to znamená doslova ihned, protože poptávka po bydlení je opravdu vysoká.

Skvělou skupinou, kde hledat spolubydlení, je naše Facebooková stránka @Chcispolubydlící nebo webový portál, na kterém naleznete inzeráty hledající spolubydlení www.chcispolubydlici.cz.

chcispolubydlící

Spolužáci nebo noví kolegové

Rozhoďte sítě mezi novými přáteli, spolužáky či kolegy z nového zaměstnání. Zeptat se můžete také v personálním oddělení a nebo se připojit ke komunikačnímu kanálu, který má většina větších firem. Nebojte se ptát i úplně cizích zaměstnanců ve firmě. Můžete tak získat zajímavé informace, které vám pomohou nalézt nové bydlení.

Ptejte se všude

Pokud jste vyzkoušeli předchozí tipy a stále se neobjevilo žádné bydlení, pravděpodobně máte až moc vysoké nároky, anebo to pravé hnízdečko teprve přijde. Zkuste se ptát opravdu všude. Zajděte do místní kavárny, restaurace či hospůdky, navštivte knihovnu, fitness centrum nebo bazén a ptejte se po bydlení. Zkuste si vyvěsit inzerát na nástěnce na veřejném místě nebo třeba právě v té knihovně.

Stále se nedaří sehnat bydlení? Přidejte se k nám na Facebooku a napište na zeď, že hledáte bydlení, i tak zvýšíte svou šanci na nalezení nového domova.

Mnoho úspěchů s hledáním přeje tým Chcispolubydlici.cz!

Kde hledat bydlení a spolubydlení? Poradíme!
Přesunout se na začátek